עורך דין תעבורה באילת מה זה אומר?

אילת היא עיר האורות הישראלית בה אנשים נוסעים לנפוש, להירגע מחיי היום יום, לתפוש קצת שמש וים, ליהנות במסיבות ומכיף שרק עיר דרומית וכיפית יכולה להציע. אבל מה קורה כאשר אנחנו מעורבים בתאונת דרכים שמשבשת את החופשה הכיפית? האם אתם יודעים מה החוק אומר לגבי עבירות תנועה באילת? במאמר הבא נסביר לכם מה עושים במקרים של עבירות תנועה ותאונות דרכים באילת, ומדוע תזדקקו לעורך דין תעבורה באילת.

ביצוע עבירת תנועה באילת

ראשית כל חשוב לדעת כי אם קיבלתם דוח תנועה או ביצעתם עבירת תנועה באילת תצטרכו להישפט באילת. לפי חוק לשכת תביעות התעבורה באילת, ולשכת התנועה באילת והאדם שקיבל את הדוח או ביצע עבירה באזור אילת עליו להישפט באילת. לדוגמא: אם נסעתם בכביש הערבה וקיבלתם דוח או שהייתם מעורבים בתאונת דרכים באזור, בית המשפט בו תישפטו יהיה בית המשפט באילת ולכן כדאי למצוא עורך דין תעבורה באילת.

אבל רגע, מה קורה אם החופשה נהרסה והייתם מאושפזים ליד ביתכם ברמת גן, האם אתם עדיין חייבים לחזור לאילת?

ברוב המקרים כן! ישנם מקרים חריגים בהם נפסל הרישיון של הנהג בו מעבירים את המשפט למקום מגוריו, אבל אם לא נפסל הרישיון, המשפט עדיין יתקיים באילת. לכן מומלץ להזמין חופשה שנייה לעיר אילת, ולבית המשפט באילת.

האם כדאי למצוא עורך דין תעבורה באילת?

מומלץ כאשר המשפט מתקיים באילת למצוא עורך דין תעבורה באילת, ולא עורך דין שמתגורר במקום אחר. עורך דין מקומי מכיר טוב יותר את הרחובות הכבישים, וחוקי התנועה שחלים על המקום. עורך דין זה מקושר יותר עם לשכת התביעות באילת, מכיר את אופיו של בית המשט, ובכך יוכל להוביל את התיק שלכם לקום הנכון.

ומה לגבי עבירות תנועה באילת?

גם בכל הנוגע לעבירות תנועה כמו מהירות, נהגיה תחת השפעה סמים ואלכוהול, נהיגה ברמזור אדום ועוד, כולן יתרחשו בבית משפט באילת וגם להן חשוב לשכור עורך דין באילת המתמצא בחוקי המקום.

לסיכום אם אתם נוסעים לאילת סעו בזהירות! חשוב לכבד את כביש העברה ולנסוע במהירות המותרת, ויש להקפיד על חוקי התנועה, הרמזורים, הסדרי החניה והחוקים גם באילת עצמה.