טיפים להפקת פרסומות בוידאו

צילום בת מצווה

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר כיצד הוידאו נכנס לכל פינה ולכן ברור מדוע הכוח שלו הולך וגדל. מכאן נובע שגם החשיבות שלו גדלה שכן מי שיש לו סרטוני וידאו ומי שבוחר לפרסם בסרטונים כאלה חושף את עצמו לקהל רחב וגדול. לכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, חושבים כיצד תוכלו לעשות במדיה הזאת שימוש ויש לא מעט דרכים שעומדות בפניכם. ראשית, תוכלו להפיק סרטוני תדמית שכוללים וידאו וליצור מהם קישורים לאתר העסק שלכם כדי להגדיל את התנועה ואת הגלישה בו. שנית, תוכלו להכניס פרסומות לסרטוני וידאו קיימים ובכך למעשה לחשוף את מה שאתם עושים לכל אדם שרואה את הוידאו. השאלה היא איך עושים זאת בצורה נכונה ולשם כך אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים:

  1. אורך הפרסומת: המחקרים בתחום מראים שחשוב מאוד להקפיד על כך שהפרסומת לא תהיה ארוכה מידי כי אחרת היא תפגע באיכות הוידאו והגולשים לא באמת יצפו בה.
  2. תזמון: חשוב מאוד לשים לב באיזה שלב של הוידאו עולה הפרסומת שלכם.
  3. התחלה וסוף: עוד אופציה שלא מעט מפרסמים בוחרים זה לשלב את הפרסומת ברגע קריטי כמו התחלת הסרטון או הסוף שלו ויש לכך יתרונות רבים מבחינת משיכת תשומת הלב של הגולשים.

אתם תראו שאם תשלבו את הפרסומות שלכם בוידאו בצורה נכונה הן תוכלנה להביא תועלת רבה לעסק ולקידום שלו, אז למה אתם מחכים?

כיצד להפיק את הפרסומת היעילה ביותר?

תחום הפרסום הוא עולם ומלואו ומאוד לא פשוט לענות על השאלה הזאת. אין תשובה אחת נכונה לדילמה איך צריכה להיות מורכבת הפרסומת המושלמת כי בדרך כלל יש לא מעט פרטים שצריך לקחת בחשבון, כמו לדוגמה: המוזיקה, המסר, הצבעים וכדומה. מדובר כאן על עניין שהוא גם ויזואלי וגם עובד על חושים נוספים כמו שמיעה וכדומה ולכן יש להפיק פרסומות וידאו בעזרת המומחים. זה שאולי יש ברשותכם את כל הטכנולוגיה הדרושה לכך זה טוב ויפה אך האם יש לכם מספיק ידע והבנה בתחום? אתם תראו שאם תפנו אל המקצוענים התוצאה הסופית תהיה פרסומות יעילות ביותר שבהחלט תוכלנה לתרום לקידום העסק שלכם, אז למה אתם מחכים?