איך בוחרים חברת שיפוצים בנתניה עם המלצות?

שיפוצים בנתניה

שיפוץ הבית או הדירה זהו דבר שאנו צריכים לעשות אחת לזמן מה. בין אם נולד תינוק חדש למשפחה, בין אם נוצר בלאי טבעי של איזור המקלחת והשירותים כתוצאה מרטיבות או עובש, או אם נמאס לנו לבשל במטבח קטן והחלטנו להרחיב את איזור המטבח ובין אם סתם יש לנו סכום כסף פנוי עימו אנו רוצים לעשות שדרוג לחלק כזה או אחר בבית. כל הסידורים סביב שיפוץ הבית הם בגדר טרטור אחד גדול, ללכת לבחור רהיטים, ללכת לבחור פרקט, קרמיקה לאמבטיה, כיור חדר האמבטיה וכדומה, כאשר גם בחירת בעלי המקצוע היא כאב ראש לא קטן. לכן החלטנו לתת לכם שלושה טיפים שיעזרו לכם להבין איך בוחרים חברת שיפוצים בנתניה עם המלצות.

נסיון

דבר ראשון ואולי החשוב ביותר הוא הנסיון של חברת השיפוצים. אף אחד מאיתנו לא רוצה שיתגלחו על הזקן שלו ויעשו לו טעויות בשיפוצים שאחר כך עלולות לעלות לנו ביוקר. לכן לפני שאתם בוחרים חברת שיפוצים תשאלו את הקבלן מה הנסיון שלו ותבקשו ממנו לראות תיק עבודות של בתים שהוא שיפץ או במידה ואתם בוחרים רק לשפץ את המטבח או האמבטיה אז תמונות של חלקים מסויימים אלו בבתים שהוא שיפץ. במידה ואתם יכולים ללכת פיזית להתרשם מהעבודות שלו, מומלץ מאוד ללכת, היות ובמציאות רואים את הדברים בצורה הרבה יותר טובה מאשר רואים אותה בתמונות שאפשר לערוך במחשב.

המלצות

לפני שאתם הולכים לחפש חברת שיפוצים ברחבי רשת האינטרנט או על לוח המודעות בשכונה, מומלץ מאוד לשאול חברים ובני משפחה קרובים שעשו שיפוץ אם הם ממליצים על חברת השיפוצים ששיפצה להם את הבית. במידה ואין לכם חברים קרובים או משפחה שעשו שיפוץ תבקשו מהם שישאלו חברים קרובים שלהם אולי ככה תקבלו המלצה על חברת שיפוצים מומלצת לשיפוץ הבית שלכם.

קבלן עם קשרים

דבר שעלול להוות בונוס ואף להוזיל את עלויות השיפוץ שלכם הוא מה לעשות, הפרוטקציות של חברת השיפוצים אותה בחרתם. חלק מהקבלנים וחברות השיפוצים מקבלים הנחות אצל ספקים שונים אשר מספקים קרמיקה, ברזים, מקלחונים, שיש, מטבחים ועוד וכך יכולים להוזיל לכם את עלות השיפוץ בעשרות אחוזים.