מחפשים עורך דין מקרקעין בבני ברק? ככה תבחרו אותו

עורך דין מקרקעין בבני ברק

מתכננים בנייה בבני ברק? רוצים לרכוש דירה מקבלן באזור? מומלץ מאוד שלא לעשות שום צעד מבלי להיוועץ קודם כל עם עורך דין מקרקעין בבני ברק. הרבה מאוד אנשים מנסים לחסוך כאשר הם מגיעים לסעיף של עורך הדין לענייני מקרקעין והם בטוחים שהכול יהיה בסדר גם בלעדיו אך לאחר מעשה הם מגלים כי יש זול שהוא יקר. החכמה המפורסמת שלהם לא עמדה להם וכעת הם מגלים כמה הם הפסידו בגלל שהם ניסו לדלג על הליווי של עורך הדין.

מתי בעצם נזדקק לעורך דין מקרקעין בבני ברק?

כאשר אנחנו עומדים לפני רכישה של דירת מגורים יש לפנות אל עורך דין מקרקעין כדי שהוא יסייע לנו להגן על הזכויות המגיעות לנו כקונים ויעגן היטב את כל האינטרסים שלנו כדי שהנכס אותו נקנה לבסוף יירשם על שמנו במנהל מקרקעי ישראל או בטאבו,- תלוי על פי העניין. חשוב שעורך הדין המלווה את כל תהליך הרכישה יבדוק את הנכס ויברר האם הוא נבנה עם היתר, כמו כן הוא יבדוק האם אין בדירה חריגות בנייה כלשהם. חשוב גם שהוא יוודא כי הנכס נקי מכל שעבוד או משכנתא ואין עליו כל הפקעה או חוב וכמובן שלא תלויה עליו צו הריסה.

עורך דין מקרקעין בבני ברק יוודא כי המוכר אכן מצהיר שלא קיימת כל בעיה בהעברתם של כל הזכויות על הדירה לקונה כמו כן יצהיר הקונה כי הדירה שייכת לו כדין והיא נרכשה באופן חוקי.

עורך הדין יוודא גם כי כל החלקים הנספחים לדירה כמו החניה, המרפסות, הגג או הקרקע מסביב השייכים לכאורה לדירה, אכן מעוגנים גם במציאות והם מסומנים ומצורפים כחלק בלתי נפרד מהסכם הקנייה. כל הקבלות וכל המסמכים שמעידים על רכישת הדירה כדין אמורים להיות מצורפים לכל המסמכים המשפטיים והחוקיים.

איך תבחרו עורך דין מקרקעין?

כאשר אתם מחפשים עורך דין מקרקעין אתם מעוניינים כנראה באיש מקצוע מנוסה ובעל וותק שידע לטפל בכל העניין של רכישת מקרקעין באופן הנכון והיעיל ביותר עבורכם. לשם כך, מומלץ מאוד לברר בין מכרים, שכנים או חברים שנעזרו לאחרונה בשירותיו של עורך דין מקרקעין בבני ברק ולהתרשם מהמקצועיות שלו בשטח.

אם תבחרו נכון תוכלו להיות רגועים לגבי העסקה.