טיפים למציאת מתקשר

כל מי שמעורה ועוקב אחר עולם התקשור יודע, שבמהלך השנים התרחב מאוד מעגל המתקשרים וכיום הרבה יותר פשוט למצוא איש מקצוע בתחום. אם זה בגלל שהנושא הפך להיות יותר מוכר בתקשורת ועם זה בגלל האינטרנט, אשר פתח את הדלת בפני מתקשרים בכל רחבי הארץ וחשף אותם לקהל הרחב. הרי עד אז, רק מעטים ידעו על עולם זה והיכולת להתפרסם מעבר, היתה מינימאלית.

בזמן שהיכולת למצוא מתקשר הפכה להיות הרבה יותר קלה ופשוטה, הרי שלצערנו הרב, אל התחום נכנסו לא מעט גורמים לא מקצועיים, אשר גם יצרו שם רע לאלה שכן מתעסקים בו בצורה מקצועית וכן גרמו נזק ללקוחות שלהם, אשר הגיעו באמת ובתמים בשביל למצוא תשובות לשאלות שמטרידות אותם, אך לצערם הם לא קיבלו מענה אמיתי או בכלל.

לכן חשוב לדעת כיצד מוצאים מתקשר שיכול לעשות את העבודה בצורה טובה, אמינה ומקצועית. אנחנו נציג בחלק הבא של המאמר, מספר טיפים לשם כך:

טיפ ראשון – ניסיון

כמו בכל מקצוע, חייבים לבדוק מה הניסיון שעומד מאחורי המתקשר, כמה שנים הוא בתחום, באילו תחומים הוא בולט יותר, מה גודל מעגל הלקוחות שלו, עד כמה הוא מוכר בתחום. אי אפשר להשתמש ביכולות של מתקשר רק על בסיס פרסום באינטרנט או במקום אחר, חייבים לדעת מה עומד מאחוריו.

טיפ שני – המלצות וחוות דעת של לקוחות

הדרך הטובה ביותר, תמיד, בשביל לדעת אם בעל מקצוע הוא טוב או לא, זה קבלת המלצות וחוות דעת של לקוחות. אין חכם כבעל ניסיון, בוודאי שאין חכמים כמו לקוחות מנוסים. רצוי לפנות אליהם ולברר מה רמת ההיכרות שלהם עם המתקשר.

טיפ שלישי – כימיה אישית

היכולת של תקשור להצליח, היא אך ורק עם יש כימיה בין הצדדים. בשביל הכימיה הזאת, צריך להיפגש איתו ולדעת מה בדיוק הוא מציע, כיצד הוא רואה את הדברים, כיצד הוא מציע לכם לטפל בכם.

טיפ רביעי – עלויות

מי שמדבר איתכם קודם כל על המחיר או מי שמציע לכם תקשור במחיר מאוד גבוה, סביר להניח שהוא לא איש מקצוע אמיתי. תבררו את המחיר ותראו מה איש המקצוע מציע לכם, רק כך תדעו אם מדובר בגורם מקצועי באמת.