תיק השקעות מגוון: למה זה חשוב? ואיך לעשות את זה נכון?

על-ידי פיזור ההשקעות שלכם וגיוון בהן תוכלו להבטיח את האיזון המושלם שבין תשואה לבין סיכון

אנו חיים בעולם דינמי ורצוף שינויים. משבר המניות של שנת 2008, שלווה ברצף עליות חד בשוקי המניות מאז שנת 2009, מעורר חשש רב בקרב משקיעים. אלה קשובים לכלכלנים רבים, שצופים כי משבר בשוק המניות קרב ובא. לכן בשנים האחרונות, הטרנד המרכזי של עולם ההשקעות הוא גיוון ואיזון: איזון בין סיכון לבין תשואה וגיוון נכון של תמהיל הנכסים. המגמה הנוכחית בעולם ההשקעות היא לא לשים את כל הביצים בסל אחד – גיוון נכון של השקעות יכול להפחית את הסיכון ולשפר את התשואה, על-ידי צירוף של כל הנכסים יחד.

בהתחשב בהפכפכות של תחום ההשקעות, אנחנו בחברת אינטו מאמינים בצמצום הסיכונים על-ידי פיזור ההשקעות, ובבניית תיק השקעות מגוון ככל האפשר. למעשה אנחנו דוגלים בכך שרק 30 אחוזים מתוך ההון יושקע אצלנו – כל זאת מתוך הקפדה על יציבותכם הכלכלית ועל הקטנת הסיכונים אל מול התשואה.

אז למה לפזר השקעות?

לכל משקיע יש גבולות משלו. ישנם משקיעים צנועים יותר, שמעדיפים סיכון נמוך ומוכנים לקבל תמורתו תשואה נמוכה, ואילו משקיעים אחרים מעדיפים להעלות את רף הסיכון ולהגדיל את סיכוייהם לתשואה גבוהה. אנחנו בחברת אינטו מאמינים במציאת עמק השווה: על-ידי פיזור ההשקעה וגיוון בה, ניתן למצוא את האיזון שבין תשואה לבין סיכון.

השקעה בפרויקטים בעלי רמת סיכון משתנה, שנבררים בקפידה וביסודיות, מסייעת באיזון תיק ההשקעות – מחד להבטיח רשתות ביטחון בדמות נכסים בעלי רמת סיכון נמוכה יחסית שיניבו תשואה שוטפת, ומאידך להשקיע גם בנכסים בעלי סיכון גבוה. עולם הנדל”ן מאופיין באפשרויות השקעה מגוונות ביותר, חלקן משתלמות ובטוחות ואחרות מהוות סיכון גבוה יותר אך בעלות פוטנציאל תשואה גבוה. לכן, השקעה בנדל”ן מהווה כלי שהולך והופך פופולארי יותר בקרב אנשים המחפשים לגוון בתיק ההשקעות שלהם.

פה אנחנו בחברת אינטו נכנסים לתמונה.

ה”אני מאמין” שלנו הוא זה: אנחנו מאפשרים למשקיעים פרטיים להשקיע בהשקעות איכותיות בנדל”ן ובסכום מינימלי נמוך – החל מ-100,000 ש”ח. אנחנו משלימים את ההון הנדרש ליזמי נדל”ן עבור פרויקטים בשיטת מימון המונים, ואיננו גובים דמי ניהול שוטפים, אלא דמי הצלחה מרווחי הפרויקט.

בחברת אינטו אנחנו מאמינים אדוקים בפיזור ההשקעות שלכם. אנחנו איננו כאן כדי לנהל כסף או תיק השקעות, אלא כדי “לקרוא” לכסף ברגע שאנו מגייסים השקעה שאנו מאמינים בה. לכן, ללא התחייבות וללא דמי ניהול שוטפים, תוכלו להבטיח את פיזור ההשקעות שלכם ואת גיוונן, ולהשקיע יחד עם המוחות הטובים ביותר בשוק.