שיקולים בבחירת קייטרינג לילדים

בשנים האחרונות מואצת מגמת הבריאות. אנשים מקפידים הרבה יותר על המזון שהם צורכים, מתוך הבנה והכרה בחשיבות הנושא. כל שכן כאשר מדובר על תזונת ילדים, הדבר חשוב עוד יותר. תזונה של ילדים משפיעה רמת התפתחותם, הן בפן הפיזיולוגי והן בפן הנפשי. כאשר ילדים נמצאים בבית יכולים ההורים לבחור בקפידה מה יכלול המזון שהם יצרכו, גם אם הדבר דורש לא פעם התמודדות עם התנגדויות הילדים, אשר מעדיפים מזונות פחות בריאים ויותר עתירים בסוכרים. בשעות שהילדים מבלים במסגרת חינוכית (גן, צהרון או בית ספר), ניזונים הם לרוב באמצעות קייטרינג ילדים. לפיכך חשוב שההורים יהיו מעורבים בנושא, וידעו איזו חברת קייטרינג מספקת את השירות.

איזון זה שם המשחק

כאשר בוחנים את איכות קייטרינג לילדים חשוב לוודא כי כל ארוחה כוללת בתוכה את כל אבות המזון: חלבונים מורכבים, פחמימות, ירקות טריים ומבושלים ושומנים. יש לתת דגש על תמהיל המזון, כך שיאפשר ספיגת ברזל ברמה הטובה ביותר. כמו כן מומלץ להימנע ממזון מעובד או מזון מטוגן, ולהמעיט בצריכה של מזון הכולל סוכרים.

אוכל בריא בגני ילדים

מזון מגוון

נושא הגיוון גם הוא נושא חשוב ומהותי בבחירה של קייטרינג לילדים. ילדים נוטים להשתעמם מהר מהאוכל המוגש להם, ולכן חשוב שמזונם יכלול כמה אלטרנטיבות לבחירה, אשר משתנות מעת לעת. ככול שהמנות המוגשות לילדים יהיו יותר מגוונות, כך יגדלו הסיכויים כי הילדים יאהבו אותם וישמחו לאכול.

אוכל בריא לילדים

טריות המזון

אלמנט נוסף אשר משפיע על טיב המזון המוגש במסגרות חינוכיות נוגע ברמת טריותו. חשוב לוודא מול הגן, הצהרות או בית הספר כי הילדים מקבלים מנות אשר מורכבות ממזון טרי בלבד, מנות אשר הוכנו באותו היום.

מגוון סלטים טעימים

צורת ההגשה

כולנו נוטים קודם כל להסתכל על האוכל לפני שאנו אוכלים. ככול שהאוכל יראה טוב יותר ויוגש בצורה מעוררת תאבון, כך גם טעמו יהיה טוב יותר. כאשר מתייחסים למזון המוגש לילדים, חשוב לשים דגש על הגשה אסתטית, נקיה, קלה ונוחה לאכילה. קייטרינג לילדים יוגש או במגשיות אישיות לכל ילד או במכלים מרכזיים, מהם מקבל כל ילד את ארוחתו.

סלטים

 

קייטרינג התעשיינים – מזון בריא, איכותי וטרי בכל יום בגני ילדים ובארגונים גדולים.