עיצוב משרדים באמצעות דשא סינטטי

Standing on green grass

לאחרונה ניתן לזהות טרנד שסוחף אחרי מעצב פנים של משרדים בכל רחבי העולם: דשא סינטטי. אם עד לפני מספר שנים נהוג היה להשתמש בדשא מן הסוג הזה בבתים פרטיים בלבד, הרי שכעת הוא הופך לחלק בלתי נפרד מהסביבה הציבורית והעסקית. הנה כמה סיבות לכך:

א. בגלל החיסכון בהוצאותדשא סינטטי מומלץ לעיצוב משרדים כי הוא חוסך בהוצאות על תחזוקה, השקיה, כיסוח, דישון, הדברה ועוד. אפשר ליישם משטחי דשא סינטטי בגדלים שונים בכל סוגי המשרדים ולשדרג את המראה שלהם. הדשא מצד אחד מוסיף אלמנט טבעי למראה חלל הפנים של המשרד, אך הוא מצד שני גם מאפשר שמירה על מסגרת תקציב מסוימת.

ב. בגלל השמירה על איכות הסביבה – בעלי משרדים שרוצים להראות תמיכה באיכות הסביבה יכולים לעבור לדשא סינתטי. הוא לא דורש שימוש בחומרי הדברה ולכן לא מזהם את הסביבה, אין צורך בכיסוח שמפר את האיזון האקולוגי והוא גם לא מטופח על ידי דישון וחומרים מזיקים אחרים.

ג. בגלל העמידותדשא סינטטי עמיד בהרבה בהשוואה לדשא טבעי. הוא לא נשחק ויכול לשמש גם משרדים שבהם קיימת תנועה ערה של אנשים, עובדים, ספקים ונותני שירות. העמידות של הדשא באה לידי ביטוי בכל חלקי המשרד.

טיפים לעיצוב נכון של משרד עם דשא סינטטי

אפשר להשתמש בדשא סינטטי כדי לעצב את החלק הפנימי של המשרד ואת חלל העבודה. במקרים כאלה כדאי להחליט על אזור ספציפי שמתאים לדשא, כמו למשל פינת מנוחה, לובי כניסה או אזור המתנה ללקוחות.

אפשרות נוספת היא לעצב את החלל החיצוני של המשרד עם דשא סינטטי. זו אופציה שמיועדת לבתי עסק עם גינות, חצרות, מרפסת או גג. גם בכניסה לחניה של העסק אפשר להשתמש בחלק מהמקרים בדשא סינטטי שמעביר מסר של יוקרה ואלגנטיות.

עיצוב משרדים באמצעות דשא סינטטי מבוצע במספר ימים בודדים בלבד. אין צורך בהשקעה של זמן על מנת ליישם את משטחי הדשא, הם לא פוגעים בשגרה העבודה והם מתאימים למשרדים בכל רחבי הארץ.