מחזיק מפתחות עם תמונה

מחזיק מפתחות עם תמונה

הדפסה על חפצים יכולה לשמש אתכם למטרות רבות

מחזיק מפתחות עם תמונהאיך נבחר מתנה כשמתקרב יום הולדת חשוב? כשאדם קרוב קיבל קידום גדול בעבודתו? כדי לחגוג את יום הנישואים של ההורים? בחירת מתנה יכולה להיות משימה מאתגרת לכל הדעות. לא נרצה לאכזב אף אחד ולהביא לאדם קרוב מתנה שלא מתאימה לו כלל וכלל. מצד שני, לא נרצה להעניק מתנה מוגזמת שלא הולמת את הקשר בינינו לבין אותו אדם. בעיה נוספת היא האנשים הללו, שניתן למצוא בחייו של כל אדם, שנדמה שיש להם הכל מהכל ובלתי אפשרי לחשוב על מתנה מתאימה עבורם. אמנם לעיתים בחירת מתנה היא משימה פשוטה שעוברת בצורה חלקה ומהירה, אך יש מקרים מסוימים בהם נצטרך לחשוב על דרך קצת יותר יצירתית על מנת לפנק אדם אהוב. בדיוק בנסיבות האלו אפשר להעניק לו מתנה אישית ומיוחדת בדמות חפץ בהדפסה אישית. באמצעות הטכנולוגיה של ימינו, ניתן לעצב מגוון חפצים מודפסים עם תמונות משותפות, הקדשות מרגשות וציטוטים משמעותיים. החפצים יכולים לנוע בין מגוון רחב של אפשרויות, מספל, למגבת ועד למחזיק מפתחות ייחודי, ובכל אחד מהמקרים נשתמש בעיצוב מעט שונה.

בנוסף אם אתם רוצים להביא מתנה מקורית תמיד ניתן לרקום על בדים כמעט כל מה שתרצו באמצעות רקמה ממוחשבת

מספר דגשים חשובים בעיצוב מחזיק מפתחות עם תמונה

  • מתנה לאדם קרוב- כשנבחר במחזיק מפתחות עם תמונה כמתנה לבן משפחה או חבר אהוב, נצטרך להתייחס בתשומת לב רבה לבחירת המלל והתמונה. התמונה צריכה להיות תמונה מחמיאה של כל המופיעים בה, רצוי מתקופה מיוחדת או אירוע משמעותי כמו טיול משותף או אפילו נשף סיום התיכון. המטרה העיקרית שלנו היא שבכל פעם שאותו אדם יסתכל על התמונה, יעלה בו זיכרון מתוק שילווה בחיוך. בחירת המלל יכולה לנוע בין מגוון אפשרויות, בין הקדשה מקורית, לשיר ששניכם אוהבים ואפילו ברכה מוכרת כמו ברכת הדרך.
  • צרכים עסקיים- מגוון חברות ובתי עסק יחלקו מחזיקי מפתחות עם תמונה באירועים או דוכנים שונים, לשם שיווק ופרסום העסק. במקרה כזה, הצגת העסק באור מקצועי ומזמין היא מטרתנו העיקרית, ועיצוב החפץ צריך להיות בהתאם. שילוב לוגו החברה או משפט שיווקי ואמין יכולים לעשות את כל ההבדל, ולכן טרם עיצוב מחזיק המפתחות חשוב שנתכנן היטב מה נדפיס עליו. גם לבחירה נכונה של צורה וצבע מחזיק המפתחות יש חשיבות פה, ונרצה להשתמש בצבעים מושכים ומסקרנים ולא בצבע מכביד כמו שחור למשל.
  • צורת מחזיק המפתחות- כיום ניתן למצוא מגוון צורות בבחירת מחזיק מפתחות עם תמונה, כשהנפוצות ביניהן הן לב, צורת חמסה וצורות גיאומטריות שונות. עם זאת, מקומות מסוימים יאפשרו גם לעצב מחזיק מפתחות בצורה אישית יותר.

איך אדע שאני בוחר נכון מחזיק מפתחות עם תמונה?

הנקודה החשובה ביותר בנושא זה, היא לפנות לבית עסק מקצועי, בעל ניסיון והכשרה בהדפסה על חפצים שונים ועל מחזיקי מפתחות בפרט. מחזיק מפתחות עשוי עץ שיתקלף או ישבר תוך זמן קצר, יהיה מאכזב הן בתור מתנה והן כשיטת פרסום לעסקכם. לכן, מומלץ לברר טרם ההדפסה מהו בית העסק המומלץ ביותר ומהי שיטת ההדפסה שתתאים בצורה הטובה ביותר למטרתכם, כדי להשיג תוצאות אופטימליות בכל הדפסה.

להזמנת מתנות עם תמונה נוספות לחצו כאן