כל המידע על פאות רפואיות – ולמי זה מתאים?

מצבים רפואיים שונים מובילים אותנו למצב של נשירת שיער, וזהו מצב לא פשוט כלל וכלל

כאשר אנחנו חושבים על שימוש יום יומי בפאות, לעתים קרובות הקונוטציה שעולה לרבים מאתנו היא זו של מחלות קשות. ואכן, ישנן לא מעט מחלות שאחת התוצאות הראשוניות שלהן, בוודאי בכל מה שנוגע למראה חיצוני, היא נשירה של השיער. יתרה מכך – עוד יותר ממחלות שגורמות ישירות לנשירה, טיפולים שכיחים ביותר עבור מחלות קשות, שבראשן מחלת הסרטן, הם טיפולים שגורמים לנשירה של השיער. אנחנו מדברים כמובן על טיפולי כימותרפיה, שגורמים באופן מהיר ביותר לנשירה – ומה עושים במצב כזה? ובכן, כפי שהסברנו, מתאימים לחולה הסובלת מהנשירה פאה רפואית.

למי מתאימות פאות רפואיות, וכיצד מתאימים את הפאה האיכותית ביותר עבור כל מצב?

  • עבור מי זה מתאים? כמו שהסברנו, פאה רפואית מתאימה למי שסובלת מנשירת שיער בעקבות מחלה או בעקבות טיפול במחלה כזו או אחרת. הדבר שכיח במיוחד בקרב חולות סרטן, וחשוב מאוד להבין כי הפאה הרפואית יכולה לעשות הבדל משמעותי בתחושה של האישה שסובלת מנשירה – שכן לעתים קרובות הפגיעה במראה היא פגיעה נפשית אנושה יותר מהרבה פגיעות גופניות שמלוות במחלה ובטיפולים.
  • איך עושים זאת נכון? התאמה של פאה רפואית ברמה הגבוהה ביותר מתבצעת דרך שירות המתמחה בתחום, ויודע להתאים לכל מצב רפואי ולכל אישה באופן מדויק ולפי מידות ראשה את הפאה המתאימה לה. שימוש בשיער טבעי איכותי, בגוון הנכון ובעיצוב הנכון, מוכיח את עצמו כחשוב במיוחד בכל מה שנוגע לייצור ולהתאמה של פאות רפואיות ברמה הגבוהה ביותר עבור כל מצב שנדרש.

במצב של נשירת שיער, בעת מחלה לא פשוטה, פאה איכותית יכולה לעשות הבדל משמעותי

מצבים של נשירת שיער בעקבות מצב רפואי הם לא מצבים פשוטים, ואישה הסובלת מנשירת שיער כחלק מהטיפול במחלה כזו או אחרת גם כך חווה קשיים לא פשוטים נפשית ופיזית. המעט שניתן לעשות בכדי לשפר את המצב, המראה החיצוני והתחושה הנפשית – הוא להתאים לה פאה רפואית ברמה הגבוהה ביותר, ולא מדובר בפריט קשה להשגה.

מחפשים פאה ? כנסו עכשיו לפאות רמי