כך תבטיחו שיפתחו לכם סתימה בעייתית אחת ולתמיד

סתימה בביוב או בשירותים פוגעת בצורה אנושה באיכות החיים. היא גורמת להצטברות של ריחות לא נעימים ואפילו מסכנת את הסביבה. הבעיה העיקרית מתעוררת כאשר הסתימות הופכות להיות כרוניות. סתימות כאלה חוזרות על עצמן לעיתים קרובות והן עלולות לפגוע בערך של הנכס. עם זאת, יש פתרון לכך וניתן להתייעץ עם קבלני ביוב כדי להבטיח פתיחת סתימות אחת ולתמיד.

אלו השירותים הניתנים על ידי קבלני ביוב ללקוחות שסובלים מסתימות בצנרת:

א. יצירת ואקום עם ביובית – ביובית היא משאית שעליה מתקינים מיכל קיבול ייעודי למי שופכין, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה. תפקידה של המשאית הוא ליצור ואקום באמצעות יניקה ולאפשר שאיבה מאסיבית של מי השופכין יחד עם הגורם שגרם לסתימה. לאחר מכן ניתן להעביר את הגורם המזיק ומי השופכין לתוך מיכל הקיבול כדי למנוע מהסתימה לחזור.

ב. שטיפת קווי צנרת אחת לתקופה מסוימת – עוד דרך למנוע מהסתימה להטריד אתכם בעתיד היא להקפיד לשטוף את קווי הצנרת אחת לתקופה מסוימת. שטיפת קווי הצנרת מכל הפסולת המצטברת בדפנות מבוצעות על ידי ביובית. השטיפה מומלצת על ידי קבלני ביוב והיא מיועדת גם לבתים עם צנרות חדשות.

ג. שימוש נכון בביוב – האחריות על פתיחת סתימות לא מוטלת רק על קבלני הביוב. אם תרצו שהסתימה תיפתח אחת ולתמיד, תצטרכו לשנות את הרגלי השימוש שלכם בכיור, באמבטיה, באסלה או בכל מקום אחר שמוביל לצנרת. שימוש נכון בביוב ימנע חדירת גורמים מזיקים ויחסוך את עוגמת הנפש של טיפול בסתימות.

טיפים להזמנת ביובית

כמובן שלא כל קבלן ביוב מסוגל לעמוד בסטנדרטים הנדרשים ולהבטיח לכם פתיחת סתימות אחת ולתמיד. אם אתם רוצים לשפר את סיכויי ההצלחה, תצטרכו לבחור אותו בקפידה. את זה תוכלו לעשות רק אם תתייחסו לניסיון של הקבלן ולרקע שלו.

נסו לקבל המלצות על קבלני ביוב ובדקו מה המחיר שהם גובים על שירותי ביובית. השוו את המחירים למקובל בענף וכך תדעו האם מדובר על איש מקצוע אמין, או לחילופין על קבלן שמנסה לנצל אתכם.