טיפולים אסתטיים חדשניים

חולמת להיראות אחרת? אין סיבה שלא תגשימי את החלום. אם לא בידייך-  בידי מנתח פלסטי בכיר המתמחה במגוון סוגי טיפולים וניתוחים אסתטיים. עבור נשים שאינן מרוצות ודאי מי מהן שחוסר שביעות רצון הוא לשון המעטה לתחושתן –  מוצע כיום מבחר גדול של טיפולים שבאמצעותם ניתן לשדרג ולייפות כל איבר בגופן שהן רוצות לשנותו.

עם הטיפולים והניתוחים נמנים: מתיחת פנים, הגדלת חזה והקטנתו (גם לגברים!) ניתוחי אף, ניתוחי עפעפיים, הרמת חזה נפול, הזרקות בוטוקס למילוי קמטים, שאיבת שומן, הצמדת אוזניים בולטות ועוד.

סיוע לטבע

הטבע חונן כל אדם במראה ייחודי לו. עבור אנשים מסוימים מדובר בנזר הבריאה. ביצירה מושלמת. אבל עבור רבים ובעיקר נשים רבות- יש רצון וצורך לבצע מקצה שיפורים של הטבע, של הגנטיקה ואולי אף של המזל. מי שמופקד על השינויים הוא מנתח פלסטי.

חשוב לברר ולוודא כי הטיפול המוצע אכן עשוי לתת מענה לרצון ובעיקר לענות על הציפייה. בשל כך חשוב ביותר לבצע תיאום ציפיות. הדמיית מחשב בתלת מימד מקלה כיום על מטפלות לחזות במראה האיבר לאחר ניתוח, אבל גם אם וכאשר המנתח המקצועי עושה כמיטב יכולתו, תוך שימוש במכשור מתקדם, ייעודי וייחודי לביצוע הפרוצדורה הנדרשת, התוצאה עלולה לא להלום את הציפיות.

אותה גברת בשינוי אדרת היא גברת אחרת…

מנתח פלסטי לא משנה את הכסות החיצונית אלא את עצם מעצמותיה (לא אחת – ממש כך- תרתי משמע) אלא את חזותה של האישה. שינוי חיצוני עשוי לחולל שינוי פנימי עמוק ומשמעותי: נשים שבגופן בכלל ובפניהן בפרט בוצע ניתוח פלסטי חשות חזקות ובטוחות יותר בעצמן. הן חוות נעורים חדשים, זוכות למחמאות רבות, ומרגישות כמי ששבות אל ימי נעוריהן. בראש ובראשונה חשות וחוות זאת נשים שעברו מתיחת פנים.

לפני הגשמת חלומכן

תנאי הכרחי לביצוע כל טיפול פלסטי, ודאי כזה שמוגדר כחודרני וכפולשני, מחייב בירור מקיף, יסודי ועמוק כל ההשפעות וההשלכות העשויות או עלולות לנבוע מהטיפול המסוים. חשוב לשאול כל שאלה רלוונטית בהקשר זה, לרבות, כמובן, על אודות סיכונים ותופעות לוואי. מדובר לא רק בהשקעה כספית בלתי מבוטלת אלא בהשקעה רגשית, בציפייה טבעית לשינוי מראה כתוצאה מהטיפול האסתטי, קל וחומר כאשר הוא כרוך בניתוח.

נכתב באדיבות דוקטור אלכס לבנברג