הדפסה על קנבס

קנבס

המודעות שלנו לתרומה המשמעותית של אסתטיקה לחיינו הולכת וגדלה, ובהתאם מוקדשת יותר ויותר תשומת לב לעיצוב החללים השונים – גם במרחבי המגורים, גם במרחב הציבורי וגם במרחבים העסקיים. מגמה מובהקת נוספת במאה ה-21 היא התיעוד האינטנסיבי של סביבתנו ושל חיינו, שהרי כמעט לכל אחד מאיתנו יש ביד מצלמה משוכללת מאוד, בתוך הסמארטפון כמובן, ורצון עז להנציח רגעים ומראות.

חיבור בין שתי מגמות אלה, ואיתו עוד מרכיב דומיננטי בעיצוב הפנים של החללים השונים – הרצון להביא לידי ביטוי את מי שאנחנו וליצור מראה ייחודי – מוביל לתליית תמונות אישיות ביותר ויותר מקומות, והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הדפסה על קנבס.

היתרונות של הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס מתאפיינת במספר יתרונות משמעותיים: ראשית, האיכות הגבוהה של התוצר הסופי, בעיקר בזכות הטכנולוגיות המשוכללות שיש כיום (וגם בזכות הקנבס עצמו, שמשמש גם כמצע לציורים ובפרט ציורי שמן בזכות העמידות הגבוהה שלו והיכולת שלו לשמר צבעים וגוונים לאורך זמן רב). שנית, המחיר הנמוך של ההדפסות על הקנבס, שמאפשר לנו ליהנות מתמונות משובחות רבות בלי להידרש להוצאה גבוהה יתר על המידה, ועוד יתרון בלתי מבוטל הוא המגוון העצום של האפשרויות שיש לנו כשאנחנו בוחרים להדפיס על קנבס.

בהקשר זה חשוב לציין שמעבר לאפשרות לבחור כמעט כל תמונה ולהדפיסה על הבד (שאגב, מיוצר מפשתן או כותנה), ישנו גם מבחר רחב של גדלים של קנבסים: 30 X 30, 45 X 30, 50 X 70, 60 X 60, 80 X 120, 100 X 100 ועוד, ולמעשה גם אם תרצו תמונה גדולה יותר תוכלו לבצע הדפסה מתאימה על קנבס רחב יריעה במיוחד.

למה חשוב להקפיד על מקור איכותי?

למעשה המגבלה היחידה של הדפסה על קנבס היא שהמקור חייב להיות איכותי מאוד. הסיבה לכך היא שההדפסה על הקנבס מדגישה מאוד כל פרט ופרט בתמונה המקורית – אם זו איכותית, התוצאה שמתקבלת היא מרהיבת עין ומרשימה מאוד, כשכל נקודה בתמונה זוכה לגוון המדויק וביחד מתקבלת יצירת אמנות של ממש. לעומת זאת אם המקור אינו איכותי, כל פגם ולו הקטן ביותר מתבלט לעין. למזלנו ישנן אינספור תמונות שאפשר להדפיס כך שניתן לבחור כאלה איכותיות שיתאימו לעיצוב המבוקש על ידנו.