האם כדאי לבחור חברת ניקיון וותיקה או חדשה בתחום?

שירותי ניקיון ניתנים על ידי חברות שונות בכל רחבי הארץ. יש שורה ארוכה של הבדלים בין שירותי החברות, אך אחד ההבדלים הגדולים והבולטים הוא בין אנשי מקצוע עם ניסיון לבין חברות חדשות. לכל חברה יש יתרונות אחרים שהיא מציעה לקהל הלקוחות וכדאי להכיר אותם.

איך בוחרים בין חברת נקיון וותיקה וחדשה?

בסופו של דבר, הבחירה בין חברת נקיון וותיקה או חדשה היא של הלקוח בלבד ולכן עליו להיעזר בפרמטרים הבאים כדי להשוות בין האופציות שעל הפרק:

א. מסגרת התקציב – מי שמעמיד את התקציב בראש סדר העדיפויות יכול לבחור חברת ניקיון חדשה. זו חברה שבדרך כלל תציע מחירים נמוכים יותר שאיתם חברה וותיקה לא יכולה להתחרות.

ב. צרכים ספציפיים – אם הלקוח זקוק לשירותי ניקיון ספציפיים הוא חייב לבחור חברת נקיון וותיקה. רק חברה ותיקה תעמיד לרשותו ציוד משוכלל, צוות מנוסה וכלים לפתור את כל הבעיות.

ג. המלצות אובייקטיביות – רצוי לבחור חברת ניקיון גם על סמך המלצות של לקוחות קודמים. את ההמלצות ניתן לאסוף מחברים, קרובים ובני משפחה שכבר השתמשו בשירותי החברה ובעיקר נהנו מהם.

היתרונות של חברת ניקיון חדשה

חברת ניקיון חדשה בדרך כלל תנסה לפרוץ לשוק באמצעות מחירים נמוכים. הצעת מחיר אטרקטיבית של חברת ניקיון חדשה עוזרת לגייס לשורותיה לקוחות חדשים, מבליטה את הערך שלה מול המתחרים ומפנה אליה המון תשומת לב. בנוסף, חברת ניקיון חדשה תמיד תהיה בעלת מוטיבציה גבוהה להרשים את הלקוחות ולספק להם שירות מעולה במחירים נוחים.

היתרונות של חברת ניקיון וותיקה

גם לחברת ניקיון וותיקה יש המון יתרונות. ראשית, היא מכירה את כל סוגי שירותי הניקיון ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. ריכוז שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת עולה בקנה אחד עם האינטרס של הלקוח וחוסך לו זמן וכסף. שנית, חברה ותיקה תדע כיצד לפתור את הבעיות הנפוצות ומה לעשות במקרים של לכלוך קשה במיוחד. אלו יתרונות שאין לחברה חדשה כי הם נובעים מצבירת ניסיון וותק.