גיא האינסטלטור של תל אביב

עבודות אינסטלציה – בין אם דחופות ובין אם יזומות – מחייבות מקצועיות, אחריות, ניסיון, ציוד מתקדם, אמינות, זמינות, שירותיות, ובקיצור: את גיא האינסטלטור של תל אביב.

מקצועיות וניסיון

עבודות אינסטלציה מחייבות ידע מקצועי, בקיאות ובעיקר ניסיון שבזכותו יכול אינסטלטור לדעת בדיוק מהי הבעיה וגם מהו הפתרון האופטימלי עבורה. ניסיון הוא גם מפתח קריטי לביצוע מיומן של עבודות שהן לא תיקון אלא התקנה – התקנת דוד שמש, התקנת מסנן מים, התקנת צנרת חדשה וכו'.

בנוסף חשוב מאוד הציוד. כך למשל לצורך איתור מקור נזילת מים, שעלול להיות בתוך הקירות או מתחת לרצפה, נדרשת מצלמה תרמית שמאפשרת זיהוי מדויק של הגורם לנזילה מבלי לשבור קירות או להזיק לתשתיות.

אחריות ואמינות

באופן טבעי לא די בניסיון נרחב, יכולות מקצועיות גבוהות ובציוד מתקדם, אלא רצוי שכל אלה יבואו לידי ביטוי גם במסגרת העבודה שמבצע איש המקצוע עבורכם – ולשם כך נדרשת גם אישיות מתאימה: אדם אחראי, שמבין כי ביצוע רשלני של פעולה כזו או אחרת עלול לגרום לכם נזק חמור ובעיקר המון עוגמת נפש, אמין לחלוטין כשהאמינות באה לידי ביטוי גם בהצעת המחיר שהוא מגיש לכל לקוח לפני ביצוע העבודה (ובהקשר זה כדאי לזכור שתמיד אנחנו חשדנים במידה כזו או אחרת כלפי אינסטלטורים), וגם בעל תודעת שירות מפותחת שהרי מי שהתפוצץ אצלו צינור ומי שסובלת מהצפת ביוב זקוקים גם למאור פנים אמיתי וליחס נאות תוך כדי שמטופלת התקלה. גיא האינסטלטור של תל אביב מקפיד על אמינות ללא פשרות, ומבצע כל תיקון עם מלוא האחריות כמו גם מעניק אחריות על טיב העבודה שלו.

גיא האינסטלטור של תל אביב – זמינות מקסימלית

כשאנחנו מחפשים אינסטלטור במצב חירום – למשל בגלל פיצוץ באחד הצינורות או בגלל סתימה בביוב שגורמת להצפה שמהווה גם מפגע תברואתי – מן הסתם נעדיף אינסטלטור שמתחייב להגיע במהירות, ולא רק מתחייב לעשות זאת אלא גם עומד בהבטחתו. גיא האינסטלטור של תל אביב מוכר בזכות מהירות ההגעה שלו וכאמור האמינות הגבוהה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי החזרה לשגרה תתבצע תוך זמן קצר.